Jack

Datum ztráty 22.03.2019
Místo ztráty Plzeň Lochotín, FN Lochotín
Telefon 774858577
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Jack
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Labradorský retriever
Věk 2 roky
Barva Černá s bílou lisinkou
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Jack je 2 roky starý, kříženec labradorského retrievera s ovčákem, černý s bílou náprsenkou. Je čipovaný ( čip neregistrovaný), kastrovaný není a na krku má černý obojek. váží cca 13 kg Ztratil se na Lochotíně u Gery, poté viděn u Fakultní nemocnice Lochotín, pak i sražen autem, potom vstal a stále utíkal, bude tedy pravděpodobně i dost vyplašený. Snažila se ho odchytit městská policie, za to jim moc děkujeme, ale bez úspěchu. Od té doby o něm nic nevím. Popř. Volejte i linku 156 Mám o něj strach,prosím o pomoc!!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jack

Přihlášení: