Jack

Datum ztráty 05.05.2015
Místo ztráty Drahanovice,
Telefon 774031569
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Jack
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva bílo-černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Jack je 2 roky starý. Má černobílou barvu, na čumáku černé tečky. Je to kříženec loveckého plemene, váží 13 kg a má asi 40 cm v kohoutku. Na sobě by měl mít hnědé kšíry vs oranžovými tlapičkami (viz. první foto). Je kastrovaný, nemá čip ani tetování. Trpěl na zánět očí, mohl by je mít stále zarudlé. Má ulomený konec špičáku. Nikdy dříve neutekl, v okolí se bohužel nevyzná. Ztratil se 5.5.2015. V neděli 3.5. odešel do nového domova, majitel mě ubezpečil, že mají oplocenou zahradu, ale přesto včera utekl. Pravděpodobně hledá cestu za mnou, měla jsem ho dva měsíce v dočasné péči. Jedná se o velmi plachého pejska, byl týraný mužem. Je možné, že na muže bude agresivní. Cení zuby, případně tahá za nohavice. Odchytit se nejspíše nenechá, případně spíše ženou. Vodu nemá moc rád, autem jen jen párkrát a byl nervozní. Je zvyklý na pobyt doma, ale zima mu vůbec nevadí. Je velmi aktivní. Ještě mě napadá, že je kontaktní se psy a nevadí mu ani kočky. Včera (5.5.) byl kolem 17. hodiny viděn v Náměšti na Hané. Má na sobě jak kšírky, tak černé vodítko, muže se za ně kdekoliv zachytit...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jack

Přihlášení: