Jack

Datum ztráty 05.07.2014
Místo ztráty Kounice, 366
Telefon 728477441
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Jack
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 3 roky
Barva Bílý, černé ucho
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jack je 3 roky starý Jack Russell Teriér. Váží 7-8 kg. Má stojaté uši, veselý, hravý s pohledem mouly. Pravé ucho černo-hnědé, levé strakaté. Nad levým okem černá skvrna. Ztratil se 5.7., prokousal se pletivem a asi utekl za hárající fenou. Neměl na sobě žádný obojek, není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. K lidem je přátelský, k ostatním pejskům také. Fyzicky je aktivní, zdravotní stav je dobrý. Do mělké vody si chodí i hrát, plavat umí, ale dobrovolně by se asi vykoupat do hlubší vody nešel. Okolí Kounic zná velice dobře. Ještě před 3 dny byl po obci Kounice viděn.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jack

Přihlášení: