Jack

Datum ztráty 30.04.2015
Místo ztráty Náchod, Na Horním konci 23
Telefon 732555235
Jméno Jack
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Náchod
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Jack je 1 rok starý pes, kříženec retrievera a Hovawarta. Má zlatou srst. Váží cca 40 kg. Je čipovaný č. 203098100176222. Tetovaný není, kastrovaný také ne. Žádný obojek na sobě neměl. Zmizel ze zahrady během dne (30.4.2015) i se svou psí maminkou Sárou. Stalo se to v Náchodě, Na Horním konci 23, za Kauflandem. Okolí ztráty zná. K lidem je přátelský, ostatní pejsky nemá moc v lásce. V autě není zvyklý cestovat. Vodu rád nemá. Fyzicky je aktivní. Pravděpodobně bez sebe nikam nepůjdou, pokud je nedonutí vážné okolnosti. Jsou to matka se synem a jsou na sebe hrozně fixovaní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jack

Přihlášení: