Jack

Datum ztráty 21.07.2015
Místo ztráty Mělník, Chloumek
Telefon 777408405
Odměna ANO
Jméno Jack
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno
Věk 6 let
Barva černo/hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ze dne 21.7. na 22.7 se ztratil v Mělníku - Chloumek, je možné, že bude ve společnosti zlatého retrivera, který utekl společně s ním. Poslední informace máme pouze o retriverovi, který se měl pohybovat ve směru na Prahu (Kralupy nad Vltavou,Tursko..), mělo to být 24.7.. Psi byli u známého na zahradě, prokousali plot a utekli. Jedná se o plemeno Jagdterrier, slyší na jméno Jack. Má černou srst s hnědým pálením, kývající se spodní přední zub, který je lehce povylezlý ze spodní řady zubů. Váží 12 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Není kastrovaný. Telefon 777408405

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jack

Přihlášení: