Jack

Datum ztráty 11.08.2015
Místo ztráty Dubnice, Dubnice
Telefon 720195926
Odměna ANO
Jméno Jack
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Jezevčík
Věk 6 let
Barva světle hnědá až rezavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jack je 6 let starý dlouhosrstý jezevčík, na své jméno slyší. Ztratil se 11.8. při procházce v lese, když chytil stopu divoké zvěře, oblast lesa je rozmezí Dubnice pod Ralskem, Janovice v Podještědí, Žibřidice. Na krku měl pouze béžový obojek proti klíšťatům. Nemá čip, ale je tetovaný v uchu. Váží 10kg. Není kastrovaný. Dříve už několikrát za zvěří utekl, ale sám se po chvíli vrátil. Okolí zná. Na cizí lidi nejprve štěká, ale stačí promluvit a Jack hned vrtí ocasem a je přátelský. S odchytem by tak neměl být problém. Voda mu nevadí, na jízdu autem je zvyklý. Je zvyklý na pobyt doma, je hodně aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jack

Přihlášení: