Izzy

Datum ztráty 24.04.2015
Místo ztráty Emila Filly, 1940
Telefon 731081602
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Izzy
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Louny
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 4 roky
Barva světla, kremové fleky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Izzy je 4 roky starý kocour, plemeno Mainská mývalí kočka. Je obrovský - 8 kg. Srst světlá (bílo-krémová). Má černé zbarvení okolo koutků. Na krku má černo-červený obojek se známkou o očkování a také adresou. Ztratil se 24.4.15 v Lounech, Emila Filly. Nebyl vůbec zvyklý chodit ven, asi vypadl oknem. Okolí vůbec nezná!! Je velice plachý, možná by se nechal nalákat na pamlsek. Ostatní kočky snáší dobře.. Nemá čip, ani tetování. Kastrovaný není. Vody se bojí, autem není zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Izzy

Přihlášení: