Izumka

Datum ztráty 28.10.2018
Místo ztráty Brandýs nad Labem, Kralupská
Telefon 737143463
Odměna 500,- Kč
Jméno Izumka
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kočka domácí 
Věk 4 roky
Barva Zrzavý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Byl jako kotě vzatý z útulku, je kastrovaný, očkovaný, je velice bojácný, měl dlouho potíže se zažíváním. V letě probíhala rekonstrukce jak celého domu, tak bytu. Izumka byl ve stresu z dočasného stěhování několik dní. Večer 28.10.2018 vypadl z balkonu z 1. patra. Všimli jsme se toho asi za hodinu. Od té doby obcházíme sídliště. Asi 31.10. kolem 20h dcera ho potkala u popelnic, ale jí utekl. Panové v kotelně u nemocnici sdělili, že nějakého zrzavého kocourka viděli, ale nevědí kde je.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Izumka

Přihlášení: