Issis

Datum ztráty 22.09.2015
Místo ztráty Praha Chodov, Zakouřilova
Telefon 774997147
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Issis
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Čínský chocholatý pes
Věk 5 let
Barva medová, hnědý nos
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Isis je 5 let stará fenka, kříženka čísnkého chocholatého psa - osrstěná varieta. Je ostříhaná, jen delší srst na hlavičce. Barva medově zlatá, hnědý čumáček, hnědozelené oči. Je kastrovaná. Bez obojku. Čip ani tetování nemá. Slyší na jméno Issis, je plašší, když má z něčeho radost, "tancuje" - točí se dokola za ocáskem. Ráda jezdí autem, mohla by i k někomu do auta nastoupit. Majitelka už nemá nikoho jiného než ji a fenečka jí moc chybí. Pokud byste o ni někdo měl nějaké informace, volejte.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Issis

Přihlášení: