Isidoro

Datum ztráty 06.09.2017
Místo ztráty Praha 3 - Žižkov, Slavíkova 1204/16
Telefon 776852786
Odměna ANO
Jméno Isidoro
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 2,5 roku
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Isidoro je asi 2,5 roku starý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 3 kg. Kocour Isidoro je zvyklý být pouze doma, je zvyklý na děti a nechá se chytit do ruky a mazlit (když je člověk ve stoje, nechá se držet a lísá se, jakmile si sedne, jde si po svém). Je černý dlouhosrstý, má srst ve výborném stavu. Na zádech za hlavou několik bílých chloupků, pod předníma packama delší hnědé chlupy. Zřejmě spadl z balkonu ve 4. patře, venku s určitě všeho bojí. Chybí nám.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Isidoro

Přihlášení: