Iggy

Datum ztráty 23.04.2019
Místo ztráty Skryje, Skryje 38
Telefon 775472255
Jméno Iggy
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Rakovník
Plemeno Labradorský retriever
Věk 1
Barva Zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dva labradoři - zlatý a černý. Poslouchají na povel, nikoho (ani člověka, ani psa/zvíře) nekousnou. Slyší na jména Iggy [Igy] - zlatý a Benji [Bendží] - černý. Pokud je uvidíte, nebojte se na ně zavolat povelem "Iggy, Benji, ke mně!" nebo "Massssssssíčko" s důrazem na sykavku a chytit. Když je budete drbat nebo si vedle nich sednete, zůstanou u Vás. Mají tetování, zlatý i čip. Byli viděni cca ve 13 hodin u mostu ve Skryjích a v 15 hodin u Rozvědčíka, jak šli směrem Týřovice.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Iggy

Přihlášení: