Iči (Itchy)

Datum ztráty 28.09.2015
Místo ztráty Praha 4 Krč IKEM, Za dvorem
Telefon 776112424
Jméno Iči (Itchy)
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Sibiřská kočka 
Věk 3 roky
Barva stříbrný
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Hledám ztraceného kocourka jménem Iči (Itchy), jsou mu 3 roky, má stříbrný huňatý kožíšek. Váží cca 7 kg. Má na krku 2 obojky - tmavý antiparazitní a pak ještě stříbrný obojek s flitry, na kterém byla rolnička a kovový adresář. Čipovaný není. Je kastrovaný a je až neuvěřitelně přátelský a to i s pejsky! Velice rád chodí v noci ven, ale každé ráno se také vrací na baštu a do mnou vyhřáté postele, kde na mě čeká než se vrátím z práce. Jsou to již tři dny (28.9.), kdy se doma neukázal. Jsem zoufalá. Dnes už se mi honí hlavou samé zlé věci, které mohly nastat a to bych NEPŘEŽILA, je můj poklad ! Můj kontakt: 776 11 24 24. Děkuji Všem za jakoukoliv pomoc !

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Iči (Itchy)

Přihlášení: