CASSIUS

Datum ztráty 28.05.2018
Místo ztráty Hradec Králové, Křivá 89/14
Telefon 777271878
Odměna ANO
Jméno CASSIUS
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Perská kočka 
Věk 5 let
Barva bílá s modrými odznaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Cassius je 5 let starý kocour. Na jméno neslyší. Váží 4 kg. Nemá obojek ale má čip. Byl chvíli na zahradě sám , když jsme si odběhli domů, cca 5 minut. Najednou byl pryč. NIKDY NEUTÍKÁ, je velmi velmi flegmatický. Pouze leží na pohovce, popř. na okně a kouká. Je chován doma, spontálně na 10-15 minut pouštěn na zahradu pod dozorem !!!! Závažné podezření na krádež, vzhledem k okolnostem ztracení a povahy kocoura!!!!! Všecny moc prosíme o pomoc, o nalezení !!! Vysoká odměna je samozřejmností

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se CASSIUS

Přihlášení: