Ibra

Datum ztráty 20.01.2015
Místo ztráty Dolní Lutyně u Bohumína, U závor
Telefon 775375614
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Ibra
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Kříženec
Věk 2,5 roku
Barva béžová
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Středně velký krátkosrstý béžový pes Ibra (samec) se ztratil v Dolní Lutyni u Bohumína. Místem jsme pouze projížděli, takže to tam nezná. Utekl při venčení. Je plachý, není agresivní. Nikdo se ho nemusí bát. Nalákat na pamlsek by se zřejmě nechal. Je čipovaný. ČÍSLO ČIPU: 900032000413104. Tetovaný není. Váží cca 18 Kg. Má na sobě látkový (s nápisem) tmavý obojek, bez známky. Má bílou náprsenku. Chronický útěkář to vůbec není. Kastrovaný není. Je aktivní, má rád pohyb. V jídle je trochu vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Zima mu moc nevadí. Je zvyklý převážně na pobyt venku... Telefon 775375614

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ibra

Přihlášení: