Hyneček

Datum ztráty 07.07.2022
Místo ztráty Osík u Litomyšle 197,
Telefon 777331468
Odměna ANO
Jméno Hyneček
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Svitavy
Plemeno Pták
Věk 6 měsíců
Barva Zelená, červený zobak
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dobry den, Hyneček se ztratil 7.7. 2022 v vbci Osík u Litomyšle, uletel kolem 18:00, ve 20:00 nam ještě letel nad barakem a regoval z dalky ze stromu na moje piskani a kriceni. Druhy den - 8.7. Byl viden ještě sousedy jak leti, pote uz nic. Hyneček je cely zeleny s červeným zobakem a červeným fleky na kridlech. Mluvit neumi, jeho piskani vsak připomíná detsky hlas, nebo kdyz křičí zni spíše jak nějaká vrana. Slyší hodne na ,,Hynečku piškotek " zlakat se nechá prave na piškot, nebo ovoce.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Hyneček

Přihlášení: