Hugo (výslovnost Igo)

Datum ztráty 28.03.2015
Místo ztráty krakovany, krakovany 281 27
Telefon 725207112
Jméno Hugo (výslovnost Igo)
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Labradorský retriever
Věk 1 rok
Barva Černá s bílou náprsen
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Hugo je celý černý až na bílou náprsenku. Má čokoládové oči. Je to kříženec labradora. Je přátelský a hodný. Povahově je vyloženě společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se možná nalákat nechal. Váží cca 18 Kg. Na své jméno slyší a reaguje. Utekl ze zahrady. Tetování nemá, ale má pozor má čip. Číslo čipu: Zatím není k dispozici. Žádný obojek na sobě nemá. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. V blízkém okolí místa ztráty by se vyznat mohl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí, plavat umí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý spíše na pobyt venku. Otužilý je, zima mu nevadí. Telefon 725207112

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Hugo (výslovnost Igo)

Přihlášení: