Hugo

Datum ztráty 19.07.2015
Místo ztráty Bezdružice, náměstí
Telefon 607788108
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Hugo
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Tachov
Plemeno Entlebuchský salašnický pes
Věk 1 rok
Barva tricolor
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Hugo (na to slyší a reaguje) se ztratil v neděli ráno 19.7.2015 nedaleko obce Bezdružice. V dopoledních hodinách byl viděn v Bezdružicích na vlakovém nádraží a náměstí. Je to milý roční pejsek, který nikomu neublíží. Má rád ostatní pejsky a děti. Je velice fixovaný na svou rodinu. Na jídlo by se nechal nalákat. Tetování: 563 !!! ČIP: 203098100357876. Měl bílí, gumový obojek, bez známky. Váží cca 25 Kg. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. Je aktivní, má rád pohyb. Miluje vodu, plavat umí. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý jak pobyt doma, tak i venku. Místo ztráty se láme mezi okresy Tachov / Plzeň / Karlovy Vary - Telefon 607788108

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Hugo

Přihlášení: