Hugo

Datum ztráty 09.05.2015
Místo ztráty Praha 1, Ostrovní
Telefon 777259274
Odměna ANO
Jméno Hugo
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Čivava
Věk 4
Barva bílo hnědo černý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Hugo je 4 roky starý pejsek plemene Čivava. Slyší na jméno Hugí. Váží 4 kg, má světlou srst s tmavými zády. Na krku má tmavě modrý obojek se šátkem. Nemá čip ani tetování. Není kastrovaný. V místě bydliště pravidelně utíká, ale tam okolí zná a vždy se vrátí. Zde byl pouze na návštěvě a vůbec se tam neorientuje. Ztratil se 9.5. na Praze 1, nedaleko obchodního domu My tesco v Ostrovní ulici. Je velice plachý. V prvních pár dnech po úteků se spíše na palmsek nalákat nenechá. Vůči lidem je opatrný. Není zvyklý na cestování v autě. Je zvyklý na pobyt doma. Je velmi aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Hugo

Přihlášení: