Hugo

Datum ztráty 31.07.2018
Místo ztráty Ropice, Ropice 109
Telefon 731492971
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Hugo
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 4 roky
Barva bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Hugo je 4 roky starý pes. Na jméno slyší. Váha cca do 9kg. Má čip. Obojek neměl, utekl brzy ráno z oplocené zahrady, když ho rodiče pustili na dvůr ať se vyčůrá. Není to poprvé co utekl, hlavně když se v okolí hárala fena. Posledně tak ztratil i obojek, když se dral někde přes plot, vždy se ale ten den vrátil. Kastrovaný není. Foto je z pondělí 31. 7. 2018 Vyfotila ho paní u které byl na zahradě, kterou neměla oplocenou, dala mu najíst a napít ve 22h. odešel.Sdílela fotku na stránkách Ropice.My byli v té době na dovolené a zjistili to až v neděli 5.8. 2018 když jsme přijeli domů. Má zahnisané pravé oko. Jinak má pravé oko hnědé a levé modré.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Hugo

Přihlášení: