Hubert a Miky

Datum ztráty 30.11.2018
Místo ztráty Třebenice, Kololeč 45
Telefon 728977364
Odměna ANO
Jméno Hubert a Miky
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 5 a 9 let
Barva Zrzavá a šedivá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Nejspíš byli ukradeni ( Miky po půl roce doma - byl nalezen 40km od bydliště ) na konci listopadu 2018. Hledali jsme všude. Zkoušíme to znovu. Pokud o někom víte, že má takového dospělého kocoura, kterého si pořídil nedávno, dejte mi prosím vědět. Může se jednat o našeho ukradeného kocoura. Může být kdekoliv. Odcizen z Kololeče - Třebenic okres Litoměřice. Hubert je 5 let starý zrzavý kocour. Nemá čip, ale měl obojek proti blechám. Je kastrovaný a váží asi 6kg. Miky je 9 let starý šedivý kocour. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný a váží asi 6 kg. Jsou zvyklí chodit ven. Na konci listopadu, se nevrátili. Jsou hodně chlupatý.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Hubert a Miky

Přihlášení: