Hrášek

Datum ztráty 09.02.2015
Místo ztráty Stará Huť u Dobříše, K Vlastě
Telefon 603943625
Odměna 200,- Kč
Jméno Hrášek
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Kříženec
Věk 10 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Hrášek je 10 let stará kočička černé barvy. Slyší na jméno Hrášek a je větší - cca 7 kg. Je kastrovaná. Čip, obojek, ani tetování nemá. Nevypadá na svůj věk. Dne 9.2.15 večer ve 22 hod se šla proběhnout a už se nevrátila. Bylo to v oblasti Stará Huť u Dobříše, ulice K Vlastě. Byla zvyklá chodit ven a vždy se hned vrátila. Nikdy dříve neutekla, okolí ztráty zná. Je plachá. Ostatní kočky snáší dobře, ale je samotářka. Vodu ráda nemá. Nesnáší jízdu v autě. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Hrášek

Přihlášení: