Hrabi

Datum ztráty 26.03.2015
Místo ztráty Poděbrady, Zahradní 100
Telefon 604608597
Jméno Hrabi
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 roky
Barva Bílá, mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Hrabi je 2 roky starý kocourek, bílo mourovaté barvy srsti. Je malého vzrůstu, váží cca 3 kg. Má na ocásku místo, kde má kratší chlupy než na zbytku těla. Je zvyklý chodit ven, tentokrát se z výletu nevrátil, stalo se to 26.3.15 v Poděbradech, ulice Zahradní 100. Nikdy dříve se neztratil, okolí ztráty zná. Je kastrovaný. Rád a hlasitě mňouká. Není čipovaný, ani tetovaný. Obojek žádný neměl. Je plachý, cizích lidí se bojí. Na ostatní kočky je zvyklý. Voda mu nevadí, fyzicky je aktivní. Autem není zvyklý jezdit

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Hrabi

Přihlášení: