Hovňous

Datum ztráty 14.12.2019
Místo ztráty Želechovice nad Dřevnicí, Průkop
Telefon 702905469
Jméno Hovňous
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Zlín
Plemeno Kříženec
Věk 2-3 roky
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Hovňous je 2-3 roky starý mourovatý kocour. Obojek ani čip nemá, je kastrovaný (možná má stále steh) a váží cca 5 kg, je velký. Je hodný a zdravý, zpočátku se může bát, ale jinak je mazel. Okolí nezná!!! Byl převezen z Tečovic do nového domova-Želechovice nad Dřevnicí, bohužel se mu podařilo v sobotu 14.12. utéct. Může být kdekoliv (Jaroslavice, Paseky, Pod Koňským, Provod, Na Lhotách...) nebo ještě dál. Pokud ho uvidíte nebo třeba přijde k vám domů, odchyťte ho a volejte

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Hovňous

Přihlášení: