Horny

Datum ztráty 29.03.2015
Místo ztráty Dobev, Nová Dobev
Telefon 739750090
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Horny
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Písek
Plemeno Jagdteriér
Věk 3 Roky
Barva černo-hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Má tetovací číslo na levém slechu 19389. Má na sobě obojek, se známkou (přesně se neví který z obojků - potažmo jaký). Povahově je opatrný a trochu bojácný, ale temperamentní. Na své jméno slyší a reaguje. Ztratil se z terénu. Váží cca 10-15 Kg. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty by se vyznat mohl. Je aktivní, má hodně rád pohyb. Zdravotní stav výborný. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Otužilý je, zimu zvládá výborně. Telefon 739750090

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Horny

Přihlášení: