Horatio

Datum ztráty 18.03.2015
Místo ztráty Zlín, Podvesná XV/6729
Telefon 777558202
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Horatio
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Zlín
Plemeno Britská kočka 
Věk 7 let
Barva rezavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocour je sedmiletý, mohutný, váží asi 6 kg, většinou zamračený, vypadá jako klasický Garfield, i je takové mrzutější povahy. Utekl ven někdy přes den z domku a už se nevrátil. Moc prosíme o pomoc. Nemá čip, ani nemá tetování. Nemá na sobě žádný obojek. Povahově je také opatrný a samostatný. Na pamlsek by se možná nechal nalákat. Na své jméno moc neslyší. Kastrovaný je. Chronický útěkář to není. Okolí místa ztráty by znát měl, ale jen velice úzce. V pohybu je klidnější a línější povahy. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Otužilý více méně je, aktuální zima mu nebude dělat problémy... Telefon 777558202

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Horatio

Přihlášení: