Hope

Datum ztráty 01.08.2015
Místo ztráty Louny, Bezručova 799
Telefon 724086849
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Hope
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Louny
Plemeno Britská kočka 
Věk 2 roky
Barva bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V sobotu 1.8.2015 se nám ztratila bílá dlouhosrstá kočička HOPE. Ztratila se ze zahrady v Bezručově ulici, Louny. Kočička je klidné milé povahy, doma na ní čekají 2 koťátka. Povahově je opatrná. Kastrovaná je. Nemá čip, ani nemá tetování. Měla na sobě hnědý obojek proti parazitům. Jinak klasický obojek neměla. Prosíme pomozte! Na své jméno slyší a reaguje. Váží cca 4 Kg. Chronická útěkářka to vůbec není. V nejbližším okolí místa ztráty se vyznala. V pohybu je klidnější povahy! Z vody má respekt. Sní cokoliv. Zdravotní stav je dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá převážně na pobyt doma. Nemá ráda zimu! Email: mhounek@gmail.com Telefon: 724086849

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Hope

Přihlášení: