Honzík

Datum ztráty 28.03.2017
Místo ztráty Plzeň, Úslavská 23
Telefon 775050988
Jméno Honzík
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk cca 2,5 roku
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ve 23:30 dne 28.3. překonal Honzík síť v okně a vyskočil ven. Může se pohybovat i v okolních ulicích - Rubešova, Guldenerova, Božkovská. Může se schovávat v nějakém sklepě nebo pod autem. Poznávací znamení - fialový obojek s jeho jménem a telefonním číslem. Kocourek není zrovna nejhubenější, má kolem 5 kg a hustou srst. Kastrovaný, bez čipu. Dříve žil venku, je na to zvyklý, ale vždy se do pár hodin vrátil, nyní ne. Prosím o pomoc, nechceme o něj přijít, doma na něj čeká další kočičí kamarád!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Honzík

Přihlášení: