Holan

Datum ztráty 04.03.2015
Místo ztráty Brtná-Želiv, 44
Telefon 722119789
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Holan
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Pelhřimov
Plemeno Německý ovčák
Věk 6 let
Barva vlkošedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Zaběhl se v okolí Brtné. Nemá čip, ani tetování. Žádný obojek na sobě také nemá. Povahově je opatrný, ale moc hodný. Nikdo se ho vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se nalákat nechal. Na své jméno slyší a reaguje. Utekl ze dvora. Váží cca 40-45 Kg. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. Okolí místa ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu má přímo rád, plavat umí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, sám by si i nastoupil. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Otužilý je, zima mu nedělá problémy. Telefon 722119789

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Holan

Přihlášení: