Hestinka

Datum ztráty 19.07.2013
Místo ztráty Chotěboř, Větrná 1777
Telefon 720136270
Odměna ANO
Jméno Hestinka
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Havlíčkův Brod
Plemeno Perská kočka 
Věk cca 7 let
Barva Černá, Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Po delších neshodách s matkou mi byla odcizena černobílá kočička Hestinka. Není jisté, jestli nebyla jen vyhozena z domu, nebo jestli nebyla někam odvezena, či darována. Kočička byla čistě domácí, ven měla přístup pouze omezený. Máme proto strach, aby nezaběhla někam pod auto. Kočička je kastrovaná, bohužel neměla čip, ani žádný obojek. Slyší na jméno Hestí, je mazlivá. Za jakoukoli stopu budeme vděční, odměna jistá! Ikdyž je to už dlouho, stále doufáme, že se nějaká stopa objeví.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Hestinka

Přihlášení: