Herta

Datum ztráty 10.04.2015
Místo ztráty Brno Židenice, Šámalova 70
Telefon 737467053
Odměna ANO
Jméno Herta
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 2,5 roku
Barva šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Herta je 2,5 roku stará kočka, plemeno Mainská mývalí kočka. Je šedá a váží 5 kg. Nemá čip, tetování, ani obojek. Je kastrovaná!! Je hodně umňoukaná. Ztratila se v pátek 10.4.2015 v ulici Šámalova 70 - Brno Židenice. Byla zvyklá chodit ven na zahrádky, vždy se vrátila. Nikdy takto nezmizela. Okolí ztráty v zahrádkách zná, dále však ne. Velice se bojí cizích lidí, nenechá se vzít ani do náruče. Ostatní kočky snáší dobře. Nemá strach z vody, máčí se. Autem je zvyklá jezdit v přepravce. Fyzicky je velice aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Herta

Přihlášení: