Herry

Datum ztráty 24.06.2014
Místo ztráty Prasek, Prasek
Telefon 736247033
Odměna 1.500,- Kč
Jméno Herry
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Jezevčík
Věk 6
Barva barva divočáka
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Herry je čistokrevný drsnosrstý jezevčík. Je mu šest let, váží 12 kg. Barva srsti divočák (hnědo-černý), na hrudníku má bílou lysinku. Není čipovaný, ani kastrovaný. V oušku má tetování. Ztratil se v areálu bývalého JZD, odkud se pravděpodobně zaběhl. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty moc nezná. Je přítulný, může být trochu vystrašený, výborný hlídač. K cizímu by na pamslek šel. Ostatní pejsci mu nevadí. Je zvyklý pohybovat se v lese, rušným silnicím se vyhýbá. Nemá na sobě žádný obojek.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Herry

Přihlášení: