Hero

Datum ztráty 12.05.2015
Místo ztráty Chýnov, Spojovací 293
Telefon 720282497
Jméno Hero
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Kříženec
Věk 1,2 roku
Barva šedo bílá s černou
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Hero je 1 rok starý kocourek. Na své jméno slyší. Šedobíločerné zbarvení, hnědé oči. Váží 4 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Je kastrovaný. Hero je velmi plachý a vystrašený, bojí se cízích lidí. Pokud bude mít hlad, možná se na pamlsek nechá nalákat. Je zvyklý být jen v bytě, proto mám o něj veliký strach. Je zvyklý jezdit autem. Je aktivní. Ztratil se 12.5., když jsem Herýska převezla na den k tátovi, tam byl s námi na zahradě a asi po dvou hodinách se náhle vytratil. Prosím, pomozte mi ho najít, Hera jsem našla jako nemocné koťátko na ulici a nerada bych, aby tam skončil znovu. Děkuji.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Hero

Přihlášení: