Herly

Datum ztráty 19.02.2015
Místo ztráty Praha 5,
Telefon
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Herly
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 8 měsíců
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Herly je 8 měsíců starý kocourek černé barvy, má huňatý ocásek, váží 6 kg. Je to plemeno Mainská mývalí kočka. Neměl na sobě žádný obojek, není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Na sluníčku nepůsobí černě, ale spíše žíhaně. Je hodně umňoukaný. Je mazlivý ale občas i kouše. Cizích lidí se bát nebude, ale když ho někdo vezme do náruče, může kousnout. Ostatní kočky moc rád nemá. Utekl nejspíše oknem v přízemním bytu dne 19.2. v Praze 5, Radlická 49. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty nezná, není zvyklý chodit ven. Vodu moc nemusí, fyzicky je aktivní. V autě párkrát jel, ale nelíbí se mu to. Moc děkuji za jakekoliv info o něm!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Herly

Přihlášení: