Hejmiš

Datum ztráty 11.08.2014
Místo ztráty Poděbrady, Karla Hampla 774
Telefon 607831090
Odměna ANO
Jméno Hejmiš
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Evropská kočka 
Věk 5 let
Barva rezavý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocourek se ztratil 11.8. v ulici Karla Hampla 774, Poděbrady. Nebyl nejspíš zvyklý na nový domov, proklouzl dveřmi a utekl. Je čipovaný !! číslo čipu : 981000004290368. Tetování nemá. Je dosti velký a má také velkou hlavu. U čumáku má skvrnku. Ocásek má světlejší špičku. Povahově je spíš plachý, ale je i mazlivý. Obojek na sobě žádný neměl. Nikdy dříve neutíkal. Kastrovaný je. Okolí nezná! Je aktivní, má rád pohyb. Bojí se vody. Je naučený na kapsičky. Zdravotní stav velmi dobrý.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Hejmiš

Přihlášení: