Heda

Datum ztráty 01.01.2015
Místo ztráty Bochov, Kozlov 112
Telefon 604519350
Odměna ANO
Jméno Heda
Pohlaví Samice
Kraj Karlovarský
Okres Karlovy Vary
Plemeno Foxterier hladkosrstý
Věk 7 měsíců
Barva bílá s hnědými fleky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Heda se lekla dělobuchu krátce po půlnoci. Na hlasité zvuky je zvyklá, ale vyděsily ji doprovodné jiskry. Čip nemá, ale má tetování. Číslo tetování: Zatím není k dispozici. Povahově je hravá, hodná, společenská a přátelská. Nikdo se jí nemusí bát. Nalákat na pamlsek by se nechala. Váží cca 7 Kg. Žádný obojek na sobě nemá. V minulosti takto nikdy v životě neutekla. Kastrovaná není. V blízkém okolí místa ztráty by to znát mohla. Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu nemá ráda. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, sama si nastoupí. Je otužilá. Je zvyklá převážně na pobyt venku.... Naposledy byla viděna v obci Bochov dnes 3.1.2015 v 10 hodin dopoledne. Telefon 604519350

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Heda

Přihlášení: