Hayd

Datum ztráty 20.06.2016
Místo ztráty Úpice, 3.května 292
Telefon 727 822 513
Odměna ANO
Jméno Hayd
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Trutnov
Plemeno Kříženec
Věk 7 mesiacov
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Hayd je 7 měsíců starý kříženec. Je velmi bojácný, má strach z cizích lidí. Má na sobě hnědý kožený obojek a je čipovaný (čip registrován pouze na Slovensku). Je kastrovaný. Naposledy byl viděn 22.6. ráno v Úpici na louce nad stavebninami Nypro. Hayd je velmi plachý, ke člověku jen tak sám od sebe nepřijde, přo odchytu by mohla pomoct přítomnost dalšího psa. Kontakt na útulek, z kterého byl Hayd adoptovaný je +421917416932. Na tomto čísle můžeme poskytnoutvíc info o povaze psa.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Hayd

Přihlášení: