Harvy

Datum ztráty 08.02.2018
Místo ztráty Ostrava - Zabřeh, Dolni 65
Telefon 774906310
Jméno Harvy
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kočka domácí 
Věk Asi 10 let
Barva Černý
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Harvy je si 10 let starý černý kocour. Na své jméno slyší. Má světlý antiparazitní obojek, čipovaný není. Je kastrovaný. Harvy s oblibou chodil do čajovny antakarana, je přítulný a na zavolani přijde jako pejsek,všimla jsem si,že rád skákal cizím lidem do auta, takže je možné, že si ho někdo vzal a nebo ani neví, že ho má v autě. Prosím o pomoc, panička ho vypustí ven když jde do práce a on vždy zamířil k nám do čajovny a večer se vracel domů,bud sám nebo na volání.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Harvy

Přihlášení: