Harry

Datum ztráty 16.11.2020
Místo ztráty Vysoké Mýto, Lhůta 51
Telefon 776546135
Jméno Harry
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Ústí nad Orlicí
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Černý s bílými fleky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Harry je 2 roky starý pes. Má na sobě řetízkový obojek a je čipovaný. Kastrovaný není. Váží cca 20 kg. Je hrozně hodný a trochu moula. Utekl nám ze zahrady, když se podhrabal pod plotem. Nevím jestli šel někdo okolo a utekl za ním, bylo to 10min, kdy jsem ho neměla na dohled. Nejčastěji jsme se pohybovali v okolí Lhůty, Džbánova, Knířova, ale v tuto chvíli už může být kdekoliv. Přes veškerou snahu už to párkrát udělal, ale pokaždé se vrátil, tentokrát, ale netušíme kde je.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Harry

Přihlášení: