Harry

Datum ztráty 27.04.2015
Místo ztráty Chotoviny, Řevnov 44
Telefon 605247470
Odměna ANO
Jméno Harry
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Labradorský retriever
Věk 5 let
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Velmi přátelský k lidem. Povahově je vyloženě společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se nechal nalákat. I když to není na první pohled vidět, chybí mi přední spodní tři zuby. Nemá čip, ani tetování. Má na sobě černý, plastový obojek (včetně eletronické jednotky od eletrického obojku), bez známky. Váží cca 25-30 Kg. Na své jméno reaguje a slyší. Utekl ze zahrady. Občas dřív utíkal, ale vždy se rychle vrátil. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty by se vyznat měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu nemá rád. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt doma, ale venku mu to nevadí. Zima mu nevadí. Telefon 605247470

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Harry

Přihlášení: