Harry

Datum ztráty 14.03.2015
Místo ztráty Kraslice, Západní 1200/11
Telefon 728288815
Jméno Harry
Pohlaví Samec
Kraj Karlovarský
Okres Sokolov
Plemeno Kříženec
Věk 2-3 roky
Barva Rezavá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Pejsek je starý 2-3 roky. Harry je nedůvěřivý k cizím lidem, právě byl adoptován z útulku, ale bohužel se při venčení (14.3.15 - Kraslice) lekl a vytrhl se i s vodítkem a utekl. Měl žlutý reflexní obojek. Potřebujeme zjistit místa jeho pohybu, prosíme lidi, aby ho začali krmit a kontaktovali nás, abychom si pro něj přijeli. Hned tak k někomu neznámému nepřijde, ale krmit se nechá. Při pokusu o chycení cizím člověkem by mohl opět začít panicky utíkat. Je čipovaný č. 941000017000619. Tetovaný, ani kastrovaný není. Je rezavé barvy, má bílou náprsenku a trochu bílý čumáček. Ostatní pejsky snáší velice dobře, spíše se jich bojí. Je velice mlsný. Váží cca 14 kg. Má špatné pravé ouško z důvodu alergie a také má zjizvený obličej. Okolí ztráty nezná, není to pejsek, který by utíkal. V autě není zvyklý jezdit, fyzicky je aktivní. POZOR!!! AKTUÁLNÍ ČERSTVÁ STOPA: Harry byl viděn v Kraslicích, kde hledá něco k snědku. Prosíme koukejte kolem sebe, noste po kapsách piškotky a pokud ho uvidíte, házejte mu je a volejte. Případně ho zkuste- jako slepičku na zrní- nalákat do nějaké zahrady a vyčkat našeho příjezdu. Pokud si Vámi není jistý, určitě je lepší mu házet pamlsky na zem. Stále má na sobě žlutý reflexní obojek.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Harry

Přihlášení: