Harry

Datum ztráty 10.09.2020
Místo ztráty Vamberk, Peklo nad Zdobnicí 28
Telefon 702000810
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Harry
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Rychnov nad Kněžnou
Plemeno Kříženec
Věk 3-4 měsíce
Barva tmavý mourek "tygr"
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Harry je 3-4 měsíce starý kocour. Váží cca 1,5 kg. Nemá obojek ani čip. Ztratil se v noci z 9. na 10. září z centrální části obce Peklo. Slyší na jméno Harry. Výrazně mourovatý, kresba srsti připomíná tygra, výrazné tmavé pruhy na bocích, světlá brada a bříško. Velmi přátelský, zvědavý, nemá problém s pobytem v domě, zvyklý na kočičí wc. Aktuálně léčíme očička, má zánět spojivek, je registrován v Ala-vetu (Zbuzany, RK). Čip ještě nemá. Harry není „místní“, nenarodil se tu a nezná to tady. Narodil se v Lipovce, k nám byl převezen autem.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Harry

Přihlášení: