Harry

Datum ztráty 09.04.2015
Místo ztráty Větrušice, skalní 217
Telefon 777660220
Odměna ANO
Jméno Harry
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kříženec
Věk okolo 1 roku
Barva čistě černý a lesklý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Harry je 1 rok starý kocourek. Na své jméno slyší. Váží cca 3kg. Je celý černý a má krásně lesklou srst. Nemá obojek, čip ani tetování. Má vyražené špičáky (měl tam ještě stehy po šití) a je nedávno vykastrovaný. Ztratil se už 9.4., nevrátil se z pravidelné procházky. Nikdy dříve neutekl, okolí zná. Vůči cizím lidem je zpočátku ostražitý. Byl zvyklý převážně na pobyt doma. je aktivní. V jakém stavu teď bude nevíme, ale může být kdekoliv, jelikož rád skákal do aut. Byl to mazel, proto budeme rádi, když nás o jeho nálezu informujete.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Harry

Přihlášení: