Harry

Datum ztráty 12.02.2015
Místo ztráty Doubek, Doubek 200
Telefon 777231102
Jméno Harry
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Border kolie
Věk 12
Barva blue merle
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Harry je 12 let starý pes, plemeno Border kolie. Je mu 12 let, je nahluchlý, špatně chodí a šilhá. Barva srsti blue merle. Večer 12.2. odešel z domova bránou - Doubek 200. V uchu má vytetované číslo 606. Čipovaný není, kastrovaný také ne. Váží 18-20 kg. Obojek žádný neměl. Není to utíkavý pejsek, okolí ztráty nezná. Je přátelský, za balónek udělá vše :-) Nemá rád štěňata. Voda mu nevadí, je to plavec. Je zvyklý jezdit autem. Fyzicky na tom moc dobře není, hlavně kvůli špatné chůzi.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Harry

Přihlášení: