Harry

Datum ztráty 25.11.2018
Místo ztráty Praha 9 - Letňany, Křížení ulici Veselské a Beranových
Telefon 604545017
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Harry
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Britská kočka 
Věk 1,5 roku
Barva šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Harry je 1,5 roku starý britský kocour. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný a váží asi 9 kg. Od koťátka nebyl sám, ale se stejně starou kočkou společně na zahradě. Nevykastrovaný, zvědavý, trochu nešikovný (vyleze na strom, ale bojí seskočit, občas nepřistane na všechny čtyři). Oslovení "Plyšák" trefné. Zpětně jsme se dověděli, že v pol. 11/2018 ho našla jedna paní na stromě mňoukajícího a vyhublého, chvíli se o něj starala. Ale mezitím se přišel ukázat i nám na zahradu, byl navoněný a mysleli jsme si, že u někoho pobývá. Pak zase zmizel a paní údajně utekl v Letňanech 25.11.2018 ...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Harry

Přihlášení: