Hanelka, Basta

Datum ztráty 04.11.2014
Místo ztráty Brno - Komín, Štursova
Telefon 608761622
Odměna ANO
Jméno Hanelka, Basta
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Border terier
Věk 9 let, 4 roky
Barva černá s béžovou
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratili se 04.11.2014 v oblasti Brno - Komín. Rasa Border terier, věk 9 let, 4 roky, zbarvení černá s béžovou. Holky se ztratily kousek za domem, utekly v lese za zvěří. Od té doby o nich není ani vidu ani slechu. Basta má epilepsii, musí brát pravidelně léky! Hanelka je zdravotně v pořádku. Hanelka měla na krku tenký stahovací obojek z kulaté kůže, bez známky. Hanelka poznávací znamení - má po štěňatech výraznější struky. Basta žádný obojek na sobě nemá. Obě holky jsou čipované i tetované (Basta tetování má v uchu: 4941 (není uplně čitelné). Hanelka tetování ve slabině: 2717), Jsou přátelské, kontaktní, hodné. Lidé by se jich vůbec nemusí bát, nechali by se odchytit třeba na pamlsek. Obě váží cca do 9 kg. V kouhtku mají cca 34 cm. Číslo čipu Basty: 978101080017240 - na levé straně krku. Číslo čipu Hanelky: 203098100143675 - také na levé straně krku. Chronické útěkářky to nejsou. Kastrovaná není ani jedna, ale hárat by se aktuálně neměli. Okolí v místě ztráty by znát měli. Jsou aktivní, mají rády pohyb. Plavat umí, ale nevyhledávají to. Sní cokoliv. Autem umí jezdit. Jsou zvyklé na pobyt spíše doma... Telefon 608 761 622

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Hanelka, Basta

Přihlášení: