Hana

Datum ztráty 28.02.2015
Místo ztráty Podhajská, u Nitry
Telefon +420602321613
Odměna ANO
Jméno Hana
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Břeclav
Plemeno Welsh Corgi Pembroke
Věk 18 měsíců
Barva červená z bílými znaky
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Hanička je 18 měsíců stará fenka, plemeno Welsh Corgi Pembroke. Srst do červena s bílými znaky. Je to velmi milá, ale trochu bázlivá fenečka. Je čipovaná č. 900008800702260. Tetování nemá, kastrovaná není. Obojek žádný neměla. Nemá ocásek. Při návratu z výstavy v Nitře do penzionu v Podhajské asi 40 km od Nitry ji naše známá, která ji na výstavu doprovázela, vypustila z auta, aby se vyvenčila, když nedaleko projížděl vlak a ona se ho zřejmě ulekla a odběhla do pole u fotbalového hřiště v Podhajské. Ani po celonočním a několika denním pátrání se ji nepodařilo nalézt. Asi dva nebo tři lidé tvrdili, že ji viděli, ale nikdo ji nedokázal popsat a ani nedokázali určit směr pohybu. Okolí ztráty vůbec nezná. Ostatní pejsky snáší dobře. Vody se nebojí, ale není to plavkyně. V autě je zvyklá jezdit, sama si naskočí. fyzicky je aktivní. JE JIŽ ALE DŮVODNÉ PODEZŘENÍ, ŽE SE AKTUÁLNĚ NACHÁZÍ NA ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY, NEZNÁMO KDE... Telefon +420602321613

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Hana

Přihlášení: