Gustav

Datum ztráty 01.02.2015
Místo ztráty Čáslav, lokalita Žacká
Telefon 728182152
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Gustav
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kutná Hora
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1 rok
Barva Bílo-mouratý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
ZTRATIL SE BÍLO-MOURATÝ KOCOUR, ČÁSLAV, LOKALITA ŽACKÁ. ZA JAKOUKOLIV ZPRÁVU, I ŠPATNOU, BUDEME VDĚČNI. Čipovaný, ani tetovaný není. Žádný obojek na sobě vůbec nemá. Váží cca 6 Kg. Je větší postavy. Nevrátil se z pravidelné vycházky. Je kastrovaný. Povahově je nedůvěřivý, ale hodný. Na pamlsek by se asi nechal nalákat. Před kastrací utíkal, ale teď už ne. Okolí v místě ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Umí i lovit. V jídle je trochu vybíravý. Vody se trochu bojí. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku. Zima mu nedělá větší potíže... Telefon 728182152

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Gustav

Přihlášení: