GURU

Datum ztráty 21.02.2015
Místo ztráty Polička - Střítež, 68
Telefon 602315215
Odměna 5.000,- Kč
Jméno GURU
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Svitavy
Plemeno Kříženec
Věk 4 Roky
Barva černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Od soboty 21.2. cca 20h večer postrádáme Gurua, Gurouška, 4 letý pes větší střední velikosti, chundelatý, teď lehce přistřižený, černý s bílou bradkou a náprsenkou, hnědé oči, je hodný nekonfliktní zvyklý na děti.... Povahově je vyloženě společenský a hodný. Nikdo se ho vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se možná nalákat nechal. Je to kříženec, samec. Ztratil se v obci Polička - Střítež. Přeskočil vratka na pavlači. Měl černý, látkový obojek s dvěma silnějšími kovovými oky, neměl známku protože jí ztratil. Je čipovaný! Tetování nemá vůbec. Našla jsem v rychlosti jeho fotku kde je malý ještě cca rok maximálně. Je si podobný. Asi utekl za nějakou fenkou. Na jméno slyší a reaguje. Váží cca 15 Kg, ale působí opticky větší postavou, protože je hodně chlupatý. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. V blízkém okolí v místě ztráty by se vyznat měl. Je aktivní a má rád pohyb. Nerad plave. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku. Otužilý docela je, zima mu moc nevadí... Telefon: 602315215 Email: verbrom@gmail.com POZOR STOPA!! GURU byl viděn včera (26.2.15) okolo 17. hodiny u pily v obci Široký Důl , okres Svitavy !! DALŠÍ AKTUÁLNÍ ČERSTVÁ STOPA !!! Guru byl dnes 1.3.2015 kolem 13:00 viděn v Herálci pod Žákovou horou (okres Žďár nad Sázavou) někde u popelnic. Prý je hubený a měl obojek.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se GURU

Přihlášení: