Guli

Datum ztráty 12.05.2018
Místo ztráty Ostrava-Vítkovice, Štramberská 2
Telefon +420608881772
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Guli
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Čivava
Věk 7 let
Barva Svět.šedá+tmav.skvrny
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Guli je 7 let starý pes. Slyší na jméno Guli (Guliver). Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 10 kg. Ztratil se při bouřce 12.5. se v Ostravě Vítkovicích (ředitelství Vítkovic), lekl se při bouřce a vysmekl se z obojku. Je to kříženec čivavy, s nadváhou, je světle šedý, s tmavě šedýma skvrnama. Je velmi plachý, obzvláště se bojí mužů, a také pokud se na něj křičí, nebo se zvýší hlas.Ale dá se nalákat na pamlsky a žrádlo. Naposledy byl viděn u ČEZ Arény a pak v Jubilejní kolonii směrem na Ostrava-Hrabůvka.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Guli

Přihlášení: