Guči

Datum ztráty 14.07.2014
Místo ztráty Odolena Voda, Československé armády 364
Telefon 775911275
Odměna ANO
Jméno Guči
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Shih-tzu
Věk 10 let
Barva krémovo bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Je to už přes 3 měsíce co se mi ztratil pejsek. Je mi po něm pořád smutno. Ztratil se záhadně skoro u paneláku kde bydlíme. Cestu domu znal, ale asi ho někdo naložil do auta. Ztratil se z procházky - z venkou... Prosím pokud jste ho u někoho viděli tak se ozvěte. Za poskytnuté informace dám odměnu. Nemá ani čip, ani tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 5 kg. Povahově je opatrný, bázlivý, ale není agresivní. Na pamlsek by se odchytit nechal. Nikdy se takto neztratil. Kastrovaný je. Okolí v místě ztráty zná, ale jen úzce - okolo baráku. V pohybu je již pomalejší. Vodu nemá rád. V jídle je vybíravý - musí být - kuli žaludečním problémům potřebuje speciální granule. Zdravotní stav jinak dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý být spíše doma, ale pobyt venku mu nevadí. Telefon 775911275 Děkuji

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Guči

Přihlášení: